کتابز

http://ketabzz.ir/

دانلود رمان قیام سرخ | پیرس براون

📚 نام کتاب: قیام سرخ   📚 مجموعه: قیام سرخ جلد 1   📚 نویسنده: پیرس براون   📚 ژانر: #رمان_خارجی  #فانتزی #علمی_تخیلی  #ماجراجویی  #عاشقانه    منبع: سایت بوک پیج   📚 خلاصه: هفتصد سال از زمانی که انسان‌ها دیگر سیارات را مستعمره خود کردند، می‌گذرد. دررو ۱۶ ساله و از طبقه قرمز(سرخ) است، او یکی از معدن کارانی است که در زیر سطح مریخ به عنوان بخشی از تلاش‌های انسانی برای تغییر سطح سیاره و قابل سکونت کردن آن، به سختی فعالیت می‌کند. اما دررو…

دانلود رمان قیام سرخ | پیرس براون

📚 نام کتاب: قیام سرخ

 

📚 مجموعه: قیام سرخ جلد 1

 

📚 نویسنده: پیرس براون

 

📚 ژانر: #رمان_خارجی  #فانتزی #علمی_تخیلی  #ماجراجویی  #عاشقانه 

 

منبع: سایت بوک پیج

 

📚 خلاصه:

هفتصد سال از زمانی که انسان‌ها دیگر سیارات را مستعمره خود کردند، می‌گذرد. دررو ۱۶ ساله و از طبقه قرمز(سرخ) است، او یکی از معدن کارانی است که در زیر سطح مریخ به عنوان بخشی از تلاش‌های انسانی برای تغییر سطح سیاره و قابل سکونت کردن آن، به سختی فعالیت می‌کند. اما دررو که به خاطر فداکاری همسر دوست داشتنی‌اش، ائو تحریک شده است، وقتی به خیانت طبقه حاکم یا طلایی‌ها پی می‌برد، توسط سازمانی مخفی به نام پسران آرس، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

قیافه‌اش تغییر می‌کند و بدنش بهبود می‌یابد، و به دررو مأموریت می‌دهند تا به دنیای طلایی‌ها نفوذ کند، به قدرت برسد و جامعه را از درون ویران کند. اما به همان اندازه که ورود به انستیتو، جایی که طلایی‌های جوان و منتخب آموزش می‌بییند، چالش برانگیز است، دررو متوجه می‌شود که بازی‌های جنگ آنان بیشتر از آنچه تصورش را می‌کرده است، خشن و مرگبار هستند.

.