کتابز

http://ketabzz.ir/

دانلود رمان عشقی که تبخیر شد | فاطیما.ر

📚 نام کتاب: عشقی که تبخیر شد   📚 نویسنده: فاطیما.ر   📚 ژانر: #رمان_ایرانی #عاشقانه  #جنایی   📚خلاصه: "مهتا " دختری که با قدرت بی نهایت پدرش در عمارتی عظیم، بزرگ میشود و امیر پسری که در دست سالار خان سخت زندگی کردن را می آموزد و عشقی که این میان ناگفته میماند و نابود میشود ولی چرا نباید مثل ققنوس از زیر خاکستر جان بگیرد و برخیزد؟ دنیای جنایتکاران بی رحم است و عشق نمیشناسد و سالار خان هم دختر دردانه اش را به این راحتی ها نمیفروشد، حتی به قیمت جان یک انسان عاشق! عشق تبخیر میشود،…

دانلود رمان عشقی که تبخیر شد | فاطیما.ر

📚 نام کتاب: عشقی که تبخیر شد

 

📚 نویسنده: فاطیما.ر

 

📚 ژانر: #رمان_ایرانی #عاشقانه  #جنایی

 

📚خلاصه:

"مهتا " دختری که با قدرت بی نهایت پدرش در عمارتی عظیم، بزرگ میشود و امیر پسری که در دست سالار خان سخت زندگی کردن را می آموزد و عشقی که این میان ناگفته میماند و نابود میشود ولی چرا نباید مثل ققنوس از زیر خاکستر جان بگیرد و برخیزد؟ دنیای جنایتکاران بی رحم است و عشق نمیشناسد و سالار خان هم دختر دردانه اش را به این راحتی ها نمیفروشد، حتی به قیمت جان یک انسان عاشق!

عشق تبخیر میشود، جلوی چشمانت را با بخارش میپوشاند تا هیچکس را غیر از او نبینی و نخواهی؛ ولی دوباره با شعله‌ای گرم که شد، مثل شبنمی اشک از چشمت سرازیر میشود و باز هم حالت را دگرگون میکند. آری! عشق چنین شگفت‌آور است.

.