کدستان

کتابز

http://ketabzz.ir/

دانلود رمان چهار تفنگدار | سارا اعتماد

📚 نام کتاب: چهار تفنگدار   📚 نویسنده: سارا اعتماد   📚 مجموعه: جلد اول   📚 ژانر: #رمان_ایرانی  #عاشقانه #معمایی  #جنایی   📚 خلاصه: چهار تا دوست ؛ چهار تا یاور ؛ چهار تا پسر که زندگی شون توی یک روز بهم گره می خوره . و اونا می شن چهار تفنگدار . سرنوشت یک جایی از هم جداشون می کنه اما دوباره همین سرنوشت بهم گره شون می زنه . وقتی همه چیز دوباره خوبه ؛ اتفاق وحشتناکی می افته . چیزی که باعث شکستن دوستی بین شون می شه . اما اونا مثل کوه پشت سر هم می ایستند . بازی خطرناکی شروع…

تلگرام
دانلود رمان چهار تفنگدار | سارا اعتماد

📚 نام کتاب: چهار تفنگدار

 

📚 نویسنده: سارا اعتماد

 

📚 مجموعه: جلد اول

 

📚 ژانر: #رمان_ایرانی  #عاشقانه #معمایی  #جنایی

 

📚 خلاصه:

چهار تا دوست ؛ چهار تا یاور ؛ چهار تا پسر که زندگی شون توی یک روز بهم گره می خوره . و اونا می شن چهار تفنگدار . سرنوشت یک جایی از هم جداشون می کنه اما دوباره همین سرنوشت بهم گره شون می زنه . وقتی همه چیز دوباره خوبه ؛ اتفاق وحشتناکی می افته . چیزی که باعث شکستن دوستی بین شون می شه . اما اونا مثل کوه پشت سر هم می ایستند . بازی خطرناکی شروع می شه و اونها با شعار همیشگی “یکی برای همه و همه برای یکی” با قدرت وارد این بازی می شن.

 

چهار تفنگدار 

📚 نام کتاب: چهار تفنگدار

 

📚 نویسنده: سارا اعتماد

 

📚 مجموعه: جلد دوم

 

📚 ژانر: #رمان_ایرانی  #عاشقانه #معمایی  #جنایی

 

📚 خلاصه:

چهار تا پسر از دوره ی اول دبیرستان با هم دوست می شن و این دوستی بینشون این قدر بی مثال و یک رنگ بوده که به چهار تفنگدار ملقب می شن! توی مسافرت، اتفاقی، صحنه ی جا به جایی محموله ای رو می بینن و این باعث اتفاقای بد آینده میشه و یکی از این چهار نفر برای همیشه ترکشون می کنه ..

پسرا با کمک شاهین که در اصل یک پلیس بود و دنبال انتقام از همین باند، اثبات می کنن که بی گناه بودن و خلافکارا به دست قانون میفتن و ماجرا تموم میشه ..

اما ادامه چی می شه؟! پسرا با خوبی و خوشی زندگی می کردن، دوباره تهدید شروع میشه .. اما پسرا بدون اینکه به این نامه توجهی کنن، سرگرم زندگی شون می شن. هیچ کدوم دوست ندارن دوباره اتفاقات وحشتناک گذشته رو تکرار کنن و در میون این همه هیجانات و درگیری ها، عشق مثل یک بارون زیبای بهاری، روی قلب هاشون شروع به باریدن می کنه. این بار قلب ها هم به کمکشون می یان و برای عشق و حقیقت می جنگن. 

اما پیروز در آخر چه است؟!