کتابز

http://ketabzz.ir/

دانلود رمان باورم کن | آرام رضایی

  رمان چاپ شده است. لینک دانلود حذف شد.    📚 نام کتاب: باورم کن   📚 نویسنده: آرام رضایی   📚 ژانر: #رمان_ایرانی  #عاشقانه  #طنز   📚 خلاصه: آنید کیان دانشجوی مهندسی کشاورزی یه دختر شمالی که کرج درس میخونه. به خاطر توصیه ی یکی از استاد ها که پیشنهاد داده بود که برای بهتر یادگیری درس بهتره کار عملی انجام بدن و به طور مستقیم روی گل و گیاه کار کنن.بنا به عللی آنید تصمیم میگیره که به عنوان یه پرستار برای یه خانم سالمند توی یه خونه ی بزرگ که وسط یه باغه کار کنه که…

دانلود رمان باورم کن | آرام رضایی

 

رمان چاپ شده است. لینک دانلود حذف شد.

 

 📚 نام کتاب: باورم کن

 

📚 نویسنده: آرام رضایی

 

📚 ژانر: #رمان_ایرانی  #عاشقانه  #طنز

 

📚 خلاصه:

آنید کیان دانشجوی مهندسی کشاورزی یه دختر شمالی که کرج درس میخونه. به خاطر توصیه ی یکی از استاد ها که پیشنهاد داده بود که برای بهتر یادگیری درس بهتره کار عملی انجام بدن و به طور مستقیم روی گل و گیاه کار کنن.بنا به عللی آنید تصمیم میگیره که به عنوان یه پرستار برای یه خانم سالمند توی یه خونه ی بزرگ که وسط یه باغه کار کنه که بتونه از باغش برای یادگیری رشته اش استفاده کنه.

آنید مخصوصا" دنبال خونه ای میگرده که بدون عنصر ذکور باشه و خونه خانم احتشام بهترین جاست چون سالهاست که بچه های خانم احتشام خارج از کشور زندگی میکنن. همه چیز خوب پیش میره تا روزی که آنید از مرخصی میاد و..