کدستان

کتابز

http://ketabzz.ir/

دانلود رمان ائون جلد اول | الیسون گودمن

📚 نام کتاب: قیام چشم اژدها   📚 نویسنده: الیسون گودمن   📚 مجموعه: ائون جلد 1   📚 ژانر: #رمان_خارجی #عاشقانه #فانتزی #ماجراجویی   منبع: زندگی پیشتاز   📚 خلاصه: ائونِ دوازده ساله، سال‌ها تحت تعلیم بود. آموزش فشرده‌ی جادوی اژدهایش، مبتنی بر طالع‌بینی آسیایی، دو نوع مهارت را دربردارد؛ شمشیربازی و استعداد جادویی. او و استادش امیدوارند که ائون به عنوان چشم اژدها انتخاب شود؛ کارآموزِ یکی از دوازده اژدهای انرژیِ سرنوشت نیک. اما ائون یک راز خطرناک دارد. او درواقع ائوناست،…

تلگرام
دانلود رمان ائون جلد اول | الیسون گودمن

📚 نام کتاب: قیام چشم اژدها

 

📚 نویسنده: الیسون گودمن

 

📚 مجموعه: ائون جلد 1

 

📚 ژانر: #رمان_خارجی #عاشقانه #فانتزی #ماجراجویی

 

منبع: زندگی پیشتاز

 

📚 خلاصه:

ائونِ دوازده ساله، سال‌ها تحت تعلیم بود. آموزش فشرده‌ی جادوی اژدهایش، مبتنی بر طالع‌بینی آسیایی، دو نوع مهارت را دربردارد؛ شمشیربازی و استعداد جادویی. او و استادش امیدوارند که ائون به عنوان چشم اژدها انتخاب شود؛ کارآموزِ یکی از دوازده اژدهای انرژیِ سرنوشت نیک.

اما ائون یک راز خطرناک دارد. او درواقع ائوناست، دختری شانزده ساله که به خاطر شانس تبدیل شدن به یک چشم اژدها، تظاهر به پسر بودن می‌کند. استفاده از جادوی اژدها برای زن‌ها ممنوع است؛ اگر کسی پی ببرد که او، خود را پنهان ساخته، مرگش حتمی‌ست.

درحالی‌که راز ائونا در در خطرِ برملا شدن است، او و دوستانش وارد خطری مهلک و کشمکشی مرگبار برای تاج و تخت امپراطوری می‌شوند. ائون باید قدرت و نیروی درونی برای رویارویی با آن‌هایی که می‌خواهند جادویش و زندگی‌اش را از او بگیرند، پیدا کند.

.