کتابز

http://ketabzz.ir/

دانلود مجموعه رمان خون آشامان در آمریکا | دی بی رینولدز

📚 نام کتاب: رافائل   📚 نویسنده: دی بی رینولدز   📚 مترجم: مهرداد مراد   📚 مجموعه: خون آشامان در آمریکا جلد اول   📚 ژانر: #رمان_خارجی #عاشقانه  #فانتزی  #خون_آشامی   📚 خلاصه: رافائل، خون آشامی نیرومند و محبوب، یکی از معدود مردانی است که زندگی و مرگ هزاران خون آشام در اختیار دارد و همه او را با لقب لرد می شناسند. اما این بار به خاطر حمله خشونت بار انسانها به حریمش و ربودن تنها زنی که در دنیا به او علاقه دارد، دست به دامن یک کارآگاه خصوصی به نام سیندیا می شود تا او…

دانلود مجموعه رمان خون آشامان در آمریکا | دی بی رینولدز

📚 نام کتاب: رافائل

 

📚 نویسنده: دی بی رینولدز

 

📚 مترجم: مهرداد مراد

 

📚 مجموعه: خون آشامان در آمریکا جلد اول

 

📚 ژانر: #رمان_خارجی #عاشقانه  #فانتزی  #خون_آشامی

 

📚 خلاصه:

رافائل، خون آشامی نیرومند و محبوب، یکی از معدود مردانی است که زندگی و مرگ هزاران خون آشام در اختیار دارد و همه او را با لقب لرد می شناسند.

اما این بار به خاطر حمله خشونت بار انسانها به حریمش و ربودن تنها زنی که در دنیا به او علاقه دارد، دست به دامن یک کارآگاه خصوصی به نام سیندیا می شود تا او را بیابد. سیندیا لایتون، پلیس سابق، دختری باهوش و جذاب است که از جاسوسی زن و شوهرها و همینطور کنکاش در حساب بانکی دیگران احساس کسالت می کند و به همین خاطر پیشنهاد رافائل را می پذیرد و دست به کار می شود اما به زودی درمی یابد که خطر اصلی، نه از جانب انسانها، که از جانب خود رافائل است.

 

  
  2-خون آشامان در آمریکا 

 

📚 نام کتاب: جابریل

 

📚 نویسنده: دی بی رینولدز

 

📚 مترجم: مهرداد مراد

 

📚 مجموعه: خون آشامان در آمریکا جلد دوم

 

📚 ژانر: #رمان_خارجی #عاشقانه  #فانتزی  #خون_آشامی

 

📚 خلاصه:

هوستن، تگزاس، شهر چکمه های کابویی، بیس بال، سفر به ستارگان و … درست دارم میگم؟ نه! غلطه! هوستن شهر جابریل است. جابریل یکی از هشت خون آشام قدرتمندی است که بر سر تا سر آمریکای شمالی حکومت می کنند. همانطور که شما نمی دانید، سیندیا لایتون هم نمی دانست که با چه هیولایی روبرو خواهد شد. او خیلی زود فهمید که همه خون آشام ها قلب رئوف ندارند.

 

 

  3-خون آشامان در آمریکا

📚 نام کتاب: راجموند

 

📚 نویسنده: دی بی رینولدز

 

📚 مترجم: مهسا و حانیه ع

 

📚 مجموعه: خون آشامان در آمریکا جلد سوم

 

📚 ژانر: #رمان_خارجی #عاشقانه  #فانتزی  #خون_آشامی

 

📚 خلاصه:

راجموند گرگر یک خون‌آشام‌ و ارباب بی چون و چرای نیویورک سیتی است. او مطیع هیچکس به جز ارباب خود نیست. کریستوف، لرد خون‌آشام‌ تمام شمال شرقی آمریکا است و پایگاهش در بوفالو و نیویورک سیتی است. او خون‌آشامی پیر است... خیلی پیر. فهمیدنش آسان است چون به آرامی درحال از دست دادن عقلش است. راجموند به وسیله ی اربابش به بوفالو فراخوانده می شود؛ اربابش را غیرقابل دسترس و ضعیف می‌یابد و می‌داند که اگر اقدامی انجام نشود قلمرو از هم می پاشد.

سارا استراتون، رازی دارد که با هیچکس در میان نگذاشته است حداقل نه کسی که اکنون او را بشناسد، نه حتی دوست خوبش سین. این رازی است که می تواند زندگی محتاطانه ای که برای خودش ساخته را نابود کند ولی اگر بخواهد زندگی زنان گمشده را نجات دهد ممکن است مجبور باشد رازش را با یک خون‌آشام‌ در میان بگذارد.

 

 

 4-خون آشامان در آمریکا 

📚 نام کتاب: سوفیا

 

📚 نویسنده: دی بی رینولدز

 

📚 مترجم: mina_s

 

📚 مجموعه: خون آشامان در آمریکا جلد چهارم

 

📚 ژانر: #رمان_خارجی #عاشقانه  #فانتزی  #خون_آشامی

 

📚 خلاصه:

شمال غربی اقیانوس آرام... خانه‌ای به سرسبزی جنگل‌ها، بارش بارانی پایدار، هیزم های نمناک، محلی کاملا مناسب برای خون آشام‌هاست!

سوفیا، دختری زیبا و قاتل، کل صد سال زندگی خود را با رقص به همراه مردانی که بوی خونشان خوشبو  و اهل آمریکای جنوبی بودند، گذرانده بود. اما زمانی که پدرش او فوری را احضار کرد؛ او با عجله به سمت خانه‌شان در ونکوور رفت تا پدرش را پیدا کند اما او... ناپدید شده بود ولی چیزی به جز سه خون آشام مرده و یک نامه که اسم سوفیا در آن نوشته شده بود، پیدا نکرد . کالین مورفی، یک جنگجوی دریانورد سابق سییل، برای پیدا کردن یک  مکان آرام به شمال غربی  سفر کرد تا زخم هایی که در یک دهه جنگ به روحش صدمه زده بود التیام پیدا کنند.

اما وقتی یک نفر شروع به کشتن خون آشام های محلی و آزار دادن همسران آنان کرد، کالین باری دیگر لباس جنگی‌اش را برای پیدا کردن قاتلان به تن میکند و هرکاری برای متوقف کردن کار آنها انجام میدهد. حتی اگر خود طعمه شکار خون آشام ها شود. 

او به دنبال علت مرگ پدر سوفیا به شهر کوچکی در شمال واشنگتن میرود.سوفیا بطور غیر منتظره در آمریکای جنوبی یک شب را  در آغوش کالین سپری میکند. اما خیلی زود کالین و سوفیا یکدیگر را در  میان یک بازی ناعادلانه برای یافتن قاتلان  پیدا میکنند آن هم پیش از این که خود سوفیا متوجه باشد که نشان شده بعدی برای کشته شدن است...