کتابز

http://ketabzz.ir/

دانلود مجموعه رمان دختر آلفا | آیلین ارین

نام کتاب: من آلفا میشوم نویسنده: آیلین ارین مجموعه: دختر آلفا مترجم: الهه خلاصه: یک مهمانی احمقانه، یک پسر احمق، یک احمقانه... زندگی من تقریبا تمام شده. تسا مکک

دانلود مجموعه رمان دختر آلفا | آیلین ارین

جلد جدید (جلد ششم)  اضافه شد

📚 نام کتاب: من آلفا میشوم

 

📚 نویسنده: آیلین ارین

 

📚 مترجم: الهه

 

📚 مجموعه: دختر آلفا جلد 1

 

📚 ژانر: #رمان_خارجی  #فانتزی  #عاشقانه  #خون_آشامی  #گرگینه

 

📚 خلاصه:

یک مهمانی احمقانه، یک پسر احمق، یک بوسه‌ی احمقانه... زندگی من تقریبا تمام شده بود!

تسا مک‌کید توانایی فوق‌العاده‌ای برای حل مشکلات داره. از طرفی برای دختری مثل اون، آسون نیست که از اتفاق‌هایی که دور و اطرافش میفته به راحتی چشم‌پوشی کنه. خوش‌بختانه تسا و خانواده‌اش تصمیم می‌گیرند که کالیفرنیا رو ترک کنند؛ بیشتر از نصف کشور رو طی می‌کنند و از اون‌جا دور میشن تا تسا بتونه لقبی که به عنوان عجیب و غریب بهش داده میشه رو فراموش کنه؛ اما توی سکونت‌گاه جدید، تگزاس، تسا نمی‌دونه که به خاطر بوسیدن پسر مرموز شهر، به دردسرهایی میفته که هیچ‌وقت تصورش رو هم نمی‌کرده. مثل مجبور شدن برای حضور در آکادمی سنت‌ ایلبه که یک مدرسه‌ی شبانه‌روزی مخفی برای گرگینه‌هاست!

 حتی اگه پسر مرموز به طور تصادفی، تسا رو به یکی از اون‌ها تبدیل و محکوم به حضور در عجیب‌ترین دبیرستان ممکن کرده باشه؛ تسا نمی‌تونه جلوی جاذبه‌ی عجیب و شدید ″داستین لوران″ مرموز مقاومت کنه. 

وقتی خون‌آشام‌ها به سنت ایلبه حمله می‌کنند و تسا خودش رو به شکل دشمن بین اون‌ها می‌بینه، متوجه میشه که این اتفاق‌ها و تمایلات شکارچی (گرگ) مانندی که پیدا کرده، احتمالا کوچک‌ترین دردسر او‌ خواهد بود...

  

دانلود رمان دختر آلفا جلد دوم

 

📚 نام کتاب: گریز از آلفا

 

📚 نویسنده: آیلین ارین

 

📚 مترجم: الهه

 

📚 مجموعه: دختر آلفا جلد 2

 

📚 ژانر: #رمان_خارجی  #فانتزی  #عاشقانه  #خون_آشامی  #گرگینه

 

📚 خلاصه:

تسا مک‌کید هفده ساله بعد از ورود غیرمنتظره‌اش به دنیای گرگینه‌ها، ماجراهای زیادی رو پشت سر گذاشت؛ اما هنوزم چیزی هست که تسا به شدت باهاش درگیره و اون چیزی نیست جز تبدیل شدن به یه گرگ کامل. درحال حاضر تسا تا جایی که میتونه از موضوع تغییر شکل دادن به یه موجود چهارپای پشمالو، فرار میکنه. خوشبختانه جفت تسا، داستین لوران، حواسش به تسا هست و تمام سعی خودشو میکنه که پریشونی جفتش رو از بین ببره.

وقتی تسا بهترین دوستش، مردیت، رو بیهوش تو حموم پیدا میکنه، متوجه میشه که اتفاقات بدی تو راهه. مردیت سال‌ها پیش توسط جادوگران نفرین شده بود و جادوی سیاه، گرگشو تو تمام این مدت غیرفعال کرده بود. اما حالا گرگش بیدار شده و همون نفرین داره مردیت رو میکشه. تسا نمیتونه دست روی دست بذاره وقتی مردیت داره جلوی چشماش جون میده. اون حاضره هرکاری بکنه تا زندگی مردیت رو نجات بده، حتی اگه قرار باشه با همچین جادویی دسته و پنجه نرم کنه که هیچی ازش نمیدونه!

تسا حتی حاضر میشه با گروه جادوگران تگزاس و رهبر دیوانه‌اشون که قصد داره به هر طریقی تسا رو وارد گروه خودشون کنه، مذاکره کنه.

تسا میتونه دوستش رو نجات بده و خودش این وسط قربانی نشه؟!

 

دانلود رمان دختر آلفا جلد سوم

 

📚 نام کتاب: آلفای دورافتاده

 

📚 نویسنده: آیلین ارین

 

📚 مترجم: الهه

 

📚 مجموعه: دختر آلفا جلد 3

 

📚 ژانر: #رمان_خارجی  #فانتزی  #عاشقانه  #خون_آشامی  #گرگینه

 

📚 خلاصه:

وقتی تسا مک‌کید به همراه خانواده‌اش به تگزاس نقل‌مکان کرد، زندگی براش به طرز عجیبی دیوونه‌کننده شد. تسا از یه دختر تقریبا عادی که توانایی دیدن تصاویر ذهنی رو داشت، تبدیل به یه گرگینه قدرتمند شد. اون با خون‌آشام‌ها جنگید و یه نفرینی که تقریبا شکست‌ناپذیر بود رو از بین برد! همچنین یه جفت جذاب پیدا کرد تا بقیه زندگیش رو با اون سپری کنه و این جفت کسی نیست جز داستین لوران!

همه‌چیز خوب پیش میرفت تا اینکه زمان برگزاری مراسم ماه کامل فرا رسید. قبل از اینکه تسا بتونه پیوندش رو با داستین محکم کنه؛ جادوگران تگزاس دروازه‌های سنت‌ایلبه رو درهم شکستن و خواستار این شدن که تسا باید به آلکوئلار برگرده؛ چون اون تنها وارث مسلم رهبری جادوگراست!

اگه گرگینه‌ها بخوان از یه جنگ بزرگ با جادوگران دوری کنن؛ چاره‌ای جز تحویل دادن تسا به جادوگران ندارن! تسا نمیخواد که باعث ایجاد یه جنگ بزرگ بشه؛ اما ملحق شدن به گروه جادوگران سیاه چیزی نیست که دلش بخواد انجام بده، مخصوصا اینکه پذیرفتن نیمه جادوگر وجودش به این معنیه که اون باید داستین رو ترک کنه!

وقتی رهبر جادوگران سعی میکنه تسا رو با جادوی سیاه کنترل کنه، تسا متوجه میشه که یا باید درخواست جادوگران رو قبول کنه تا کارشون رو متوقف کنن؛ یا باید گرگینه‌‌ها رو برای یه جنگ آماده کنه! هر گزینه‌ای که تسا انتخاب کنه، برای همیشه زندگی و دنیاشو عوض میکنه...!

آیا سرنوشت برای تسا و داستین جدایی میخواد؟!

دانلود رمان دختر آلفا جلد چهارم

 

📚 نام کتاب: جادوگر

 

📚 نویسنده: آیلین ارین

 

📚 مترجم: الهه

 

📚 مجموعه: دختر آلفا جلد 4

 

📚 ژانر: #رمان_خارجی  #فانتزی  #عاشقانه  #خون_آشامی  #گرگینه

 

📚 خلاصه:

کلادیا دِسانتوس همیشه حواسش به همه‌ی جادوگرها بوده؛ به جز خودش! اون وقتی فهمید که گروه جادوگرانش درگیر سیاهی و پلیدی شدن، مخفیانه سعی کرد که جلوی اون‌ها رو بگیره و با کمی کمک از طرف دخترخاله نیمه جادوگر _ نیمه گرگینه‌اش، تسا، هرکاری که میتونست انجام داد تا دوست‌ها و خانواده‌اش رو تو راه درست و پاک نگه داره. حالا جادوگران به دو گروه جداگونه تقسیم شدن: سپاه جادوگران لوسیانا که از جادوی سیاه استفاده میکنن. و جادوگران سرگردان و اندک کلادیا که همراه با گرگینه‌ها، علیه دشمن جنگیدن. جنگ تو راهه و اگه کلادیا نتونه طلسم‌هایی رو پیدا کنه که با قدرت شیطانی لوسیانا مقابله کنن، در این صورت جنگ هرگز به نفع اون‌ها پیش نمیره! جواب‌هایی که اون‌ها دنبالشن، در جادوی باستان نهفته شده‌ و به همین خاطر کلادیا باید به کشور پرو سفر کنه تا بفهمه جادوگران اینکا (امپراطوری اینکا که از مردم بومی آمریکای جنوبی تشکیل شده) چه چیزی در این باره میدونن.

جنگیدن با شیطان نیاز به انگیزه خالص و پاک داره؛ اما سفر کلادیا پر از فریب و وسوسه هست! از جمله یه پسر جذاب و راهنما که اهل کشور پروئه و رازهایی رو با خودش به همراه داره! همزمان که کلادیا تلاش میکنه اطلاعاتی که دوستانش برای جنگ نیاز دارن رو پیدا کنه؛ متوجه یه کشمکش عجیب تو قلبش میشه! به انجام رسوندن ازدواجی که از قبل مقرر شده، میتونه دلگرم‌کننده باشه و جادوگران بیشتری رو با کلادیا متحد کنه تا راه درست رو در پیش بگیرن؛ اما این کار برای کلادیا به قیمت از دست دادن خوشبختیش تموم میشه!

کلادیا باید همون راهی که همیشه طی کرده رو ادامه بده و خودش رو فدای بقیه کنه؟ یا سر همه چی، حتی زندگی خودش و آینده‌اش با همه‌ی جادوگران، ریسک کنه تا به خودش فرصتی برای تجربه عشق بده؟

 

 

دانلود رمان دختر آلفا جلد پنجم

 

📚 نام کتاب: آلفای آزاد

 

📚 نویسنده: آیلین ارین

 

📚 مترجم: الهه

 

📚 مجموعه: دختر آلفا جلد 5

 

📚 ژانر: #رمان_خارجی  #فانتزی  #عاشقانه  #خون_آشامی  #گرگینه

 

📚 خلاصه:

تسا مک‌کید به‌همراه فراطبیعی‌ها ماجراهای زیادی رو پشت سر گذاشت.

لوسیانا تلاش کرد که جادوی تسا رو از وجودش بدزده؛ اما شکست خورد و حالا قصد داره یه جنگ عظیم راه بندازه تا روی جادو تسلط بیشتری پیدا کنه و یه فرمانروایی برای خودش بسازه! اگه احضارهای شیطانی لوسیانا متوقف نشن، این اتفاق میتونه باعث شه که همه‌چیز به آخر خط برسه!

گروه گرگینه‌های تسا که جفتش، داستین لوران هم شاملش میشه، برای جنگیدن آماده‌ان؛ اما گروه اندک گرگینه‌ها و جادوگرهایی که طرفدار تسا هستن، نمیتونن حریف قدرت شیطانی لوسیانا بشن.

با کمی کمک از جانب دخترخاله جادوگر تسا، کلادیا (و جادوی اجداد اینکا) ممکنه اون‌ها شانس خوبی در مقابل لوسیانا داشته باشن؛ البته اگه کلادیا بتونه به موقع خودش رو به تگزاس برسونه؛ اما متوقف کردن جنگ، دیگه گزینه‌‌ای نیست که بشه انتخابش کرد.

وقتی گرگینه‌ها و جادوگرها باهم بجنگن، هیچکدومشون پیروز نمیشن! فقط زمان میتونه بگه وقتی که آخرین طلسم اجرا بشه، چه کسایی زنده میمونن...


دختر آلفا جلد شش

📚 نام کتاب: گروه در هم‌ شکسته

📚 مجموعه: دختر آلفا جلد 6 


📚 نویسنده: آیلین ارین

📚 مترجم: الهه

📚 تعداد صفحات: 462


📚 خلاصه:

مردیت مولانی هیچوقت فکر نمیکرد که بتونه یه جفت برای خودش پیدا کنه؛ چه برسه به اینکه اون مرد، کسی مثل دوناوان موری باشه؛ یکی از قدرتمندترین گرگینه‌‌‌‌هایی که تو این دنیا وجود داره!
حالا که مردیت دیگه نفرین‌شده نیست و پرونده‌ی لوسیانا آلوارز شیطان هم بسته شده؛ اون فکر میکنه که بالاخره زندگیش آروم گرفته و از این به بعد قراره آرامش و خوشبختی رو تجربه کنه؛ اما خب... مردیت کاملا در اشتباهه!
یه شب، دوناوان تماسی دریافت میکنه و بهش اطلاع داده میشه که برای گروهش مشکلی پیش اومده و گرگینه‌ها دارن متفرق میشن. به‌علاوه اینکه فرمانده‌ی دوناوان به‌طرز وحشیانه‌ای به قتل رسیده و اوضاع حسابی بهم‌ریخته!
دوناوان فورا وسایلش رو جمع میکنه تا راهی ایرلند بشه؛ اما رفتن به اونجا، آخرین چیزیه که مردیت میخواد!
کوزت به مردیت اخطار میده که گروه گرگینه‌های ایرلند از اینکه دوناوان دختر‌ کم‌‌سن و سالی رو به عنوان همسر انتخاب کرده، اصلا راضی نیستن. اما مردیت هرگز اجازه نمیده که چندتا گرگ عصبانی جلوی خوشبختیش رو بگیرن و درضمن اون اصلا قصد نداره که دست و پاش رو گم کنه و خودش رو ببازه. تو چندماه اخیری که گذشت، مردیت با مصیبت‌های بدتر از این روبه‌رو شد؛ پس به این راحتی تسلیم نمیشه.
اما وقتی مردیت به ایرلند میرسه، متوجه میشه که فقط یه گروه گرگینه عصبانی نیستن که بین اون و جشن ازدواجش با دوناوان فاصله میندازن. مردیت درگیر بازی سیاست مرگ‌بار گرگینه‌های ایرلند میشه؛ به‌علاوه اینکه یه پری لعنتی هم با کمال میل به دردسرهاش اضافه میکنه!
وقتی جادو و این کشمکش‌ها به پایان برسن، مردیت میدونه که یا هرچیزی که میخواد رو به دست میاره؛ یا همه‌چیز رو از دست میده!
از جمله عشقش...