کتابز

http://ketabzz.ir/

دانلود رمان دختری با نشان اژدها | Sara.180

🟡 نام کتاب: دختری با نشان اژدها   🟡 نویسنده: Sara.180   🟡 ژانر: #رمان_ایرانی #عاشقانه  #فانتزی  #ماجراجویی   🟡 خلاصه: دختری به ظاهر معمولی ؛ اما دارای رازی پنهان ، رازی که سالهاست در گوشه ای از قلبش مخفی شده و هیچکس حتی خودش اطلاعی از اون راز نداره !! اما روزی میرسه که حقیقت فاش میشه و این دختر شجاع رو به سرزمینی دیگه میکشونه ؛ به سرزمینی اسرار آمیز !! در راه جدیدی که پیش روشه اتفاقات عجیبی براش پیش میاد که بعضی اوقات براش خوشایند و بعضی اوقات تلخ و دشواره !!  اون برای…

دانلود رمان دختری با نشان اژدها | Sara.180

🟡 نام کتاب: دختری با نشان اژدها

 

🟡 نویسنده: Sara.180

 

🟡 ژانر: #رمان_ایرانی #عاشقانه  #فانتزی  #ماجراجویی

 

🟡 خلاصه:

دختری به ظاهر معمولی ؛ اما دارای رازی پنهان ، رازی که سالهاست در گوشه ای از قلبش مخفی شده و هیچکس حتی خودش اطلاعی از اون راز نداره !! اما روزی میرسه که حقیقت فاش میشه و این دختر شجاع رو به سرزمینی دیگه میکشونه ؛ به سرزمینی اسرار آمیز !! در راه جدیدی که پیش روشه اتفاقات عجیبی براش پیش میاد که بعضی اوقات براش خوشایند و بعضی اوقات تلخ و دشواره !!  اون برای موفقیت در این راه از چه کسی میتونه کمک بگیره و به چه کسی میتونه اعتماد کنه!! ؟

من یه دخترم ... نه یه دختر معمولی .. یه شاهزاده .. شاهزاده‌ای که هیچوقت شکست رو قبول نمیکنه ... دختری مثل کوه محکم و استوار و مثل باد چابک و زرنگ ... من اورینا ، الهه عناصر زمین هستم !!

داستان از زبان سوم شخص ... اورینا ... كِين و شخصیتهای دیگه‌ی داستان هست

.