کتابز

http://ketabzz.ir/

دانلود مجموعه رمان حلقه جادویی | س.زارعپور

📚 نام کتاب: حلقه جادویی   📚 مجموعه: حلقه جادویی جلد 1   📚 نویسنده: س.زارعپور   📚 ژانر: #رمان_ایرانی #فانتزی   منبع: نگاه دانلود   📚 خلاصه: جنگ نزدیک بود؛ کنار گوشمون نفس می‌کشید و هیچ‌کس متوجهش نمی‌شد. مردم بی‌گناه تاوان پس دادن؛ تاوان گناهی که مرتکب نشده بودن. امیدها رفت، زندگی‌ها نابود شد و ویرانه‌ها کنار هم قرار گرفتن و دشمن‌ها قوی‌تر و ترسناک‌تر شدن. اگه ویرانه می‌موندم، باید محکوم می‌شدم به تباهی. تعداد زیادی باورم…

دانلود مجموعه رمان حلقه جادویی | س.زارعپور

📚 نام کتاب: حلقه جادویی

 

📚 مجموعه: حلقه جادویی جلد 1

 

📚 نویسنده: س.زارعپور

 

📚 ژانر: #رمان_ایرانی #فانتزی

 

منبع: نگاه دانلود

 

📚 خلاصه:

جنگ نزدیک بود؛ کنار گوشمون نفس می‌کشید و هیچ‌کس متوجهش نمی‌شد.

مردم بی‌گناه تاوان پس دادن؛ تاوان گناهی که مرتکب نشده بودن. امیدها رفت، زندگی‌ها نابود شد و ویرانه‌ها کنار هم قرار گرفتن و دشمن‌ها قوی‌تر و ترسناک‌تر شدن. اگه ویرانه می‌موندم، باید محکوم می‌شدم به تباهی. تعداد زیادی باورم نکردن؛ اما من دوباره جنگی رو برپا می‌کردم؛ بزرگ‌تر و هولناک‌تر از تصورشون. گرچه تموم انتظاراتم از تنها سلاحم اون‌طوری نبود که می‌خواستم، گرچه رازهای زیادی پشت خودش داشت و گاهی ما رو به ورطه‌ی نابودی برد؛‌ اما نفس‌های جنگ رو داغ‌تر کردیم و این‌بار... ما بودیم که به‌جاش نفس می‌کشیدیم!

 

حلقه جادویی 2

📚 نام کتاب: سومین دختر وارث

 

📚 مجموعه: حلقه جادویی جلد 2

 

📚 نویسنده: س.زارعپور

 

📚 ژانر: #رمان_ایرانی #فانتزی

 

منبع: نگاه دانلود

 

📚 خلاصه:

شاید بعضی از شماها گاها به این فکر کنید که مرگ کجا و چگونه به سراغتان خواهد آمد. آیا در زمان پیری ست یا به زودی اتفاق خواهد افتاد؟‌ من وقتی درمورد مرگ خیال بافی کردم که فهمیدم افرادی قصد کشتنم را دارند. اما مثل هیچ یک از تصوراتم با آن رو به رو نشدم. درواقع وجود جادو و اتفاقات دور از عقل، آن موقعیت را برای من به وحشتناک ترین شکل ممکن تبدیل کرد.

به هیچ وجه فکر نکنید که این داستان به خوبی تمام می شود ؛‌ حلقه های جادویی ،‌ روحم را ذوب کردند !

دانلود مستقیم هر 2 جلد رمان