کتابز

http://ketabzz.ir/

دانلود رمان ما شیطون نیستیم | زینب رحیمی

📚 نام کتاب: ما شیطون نیستیم   📚 مجموعه: جلد 1   📚 نویسنده: زینب رحیمی   📚 ژانر: #رمان_ایرانی #عاشقانه   📚 خلاصه: داستانی برای پند، نصیحت و عبرت گرفتن آدمیان از حقایق زندگی است. داستان و سرنوشت  سه دختر جوان که با ورود به دانشگاه و اجتماع، زندگی آنها تغییر میکند. دخترانی از جنس  آرامش و شیطنت های کودکانه که هر کدام در تکاپوی بدست آوردن خلا درون وجودشان هستند . دخترانی که با تغییراتی در زندگیشان به زیبایی های زندگی پی می ببرند. پسرانی از جنس  آتش و از تبار سختی های…

دانلود رمان ما شیطون نیستیم | زینب رحیمی

📚 نام کتاب: ما شیطون نیستیم

 

📚 مجموعه: جلد 1

 

📚 نویسنده: زینب رحیمی

 

📚 ژانر: #رمان_ایرانی #عاشقانه

 

📚 خلاصه:

داستانی برای پند، نصیحت و عبرت گرفتن آدمیان از حقایق زندگی است.

داستان و سرنوشت  سه دختر جوان که با ورود به دانشگاه و اجتماع، زندگی آنها تغییر میکند.

دخترانی از جنس  آرامش و شیطنت های کودکانه که هر کدام در تکاپوی بدست آوردن خلا درون وجودشان هستند .

دخترانی که با تغییراتی در زندگیشان به زیبایی های زندگی پی می ببرند.

پسرانی از جنس  آتش و از تبار سختی های روزگار که کم کم با اتفاق هایی که در زندگی آنها رخ میدهد، پی می  برند که مقام و پول و شهرت به آنها شخصیت، آرامش، شادی و خنده، نمیدهد.

هر کدام در پی  جستجو کردن و یافتن راهی برای خارج کردن زندگی خود از یکنواختی های تلخ و خسته کننده  اند.

اما باید دید که عشق، بی اعتمادی، تنفر، گذشته، آینده و سرنوشت، چه چیزی برای آنها  با قلم خود خواهد نوشت.

 

 

جدال مجنون وار

📚 نام کتاب: جدال مجنون وار

 

📚 مجموعه: جلد 2

 

📚 نویسنده: زینب رحیمی

 

📚 ژانر: #رمان_ایرانی #عاشقانه

 

📚 خلاصه:

داستان زندگی دو زوجین. زوجین اول مربوط میشه به زینب و افشین. زینب دختری مغرور که در شب ازدواجش اتفاق های ناگوار زیادی برایش رخ میدهد و تمامی باور ها و عقایدش عوض میشود و تمامی احساس و علاقه اش نسبت به همسرش افشین به نفرتی بزرگ تبدیل میشود. زینب خودش را برای یه نبرد بزرگ با افشین که پسری مغرور و شکست خورده و پلیسی ماهر و توانمند است ، آماده میکند. در این جدال ، هم دخترک و هم پسرک داستان ما بدلایلی دنبال انتقام گرفتن از یکدیگر هستند. سرانجام باید دید کدامشان پیروز خواهد شد و چه چیزی در انتظارشان است. زوجین بعدی مربوط میشود به زوج معین و فاطمه. فاطمه دختری شر و لات و شیطون که هیچ رقمه حرف های معین تهرانی ، همان خواننده معروف را گوش نمیدهد. آنها بدلیل تنفرشان از جنس های مخالف خودشان ، قراردادی ازدواج کردند اما بازی سرنوشت چیز دیگری برایشان رقم میزند.