کتابز

http://ketabzz.ir/

دانلود رمان دختر بسیجی | اسما مومنی

  این رمان به درخواست نویسنده حذف شد.   📚 نام کتاب: دختر بسیجی   📚 نویسنده: اسما مومنی   📚 ژانر: #رمان_ایرانی #عاشقانه  #طنز   📚 خلاصه: بانوی بسیجی بر عکس اسمش در باره‌ی آراد! پسری پولدار و بی بند و باره که زندگیش رو صرف خوش گذرونی و کارش کرده ولی از یه جایی به بعد با ورود آرام دختری ساده و مغرور و در عین حال پایبند به اعتقادات! به زندگی آراد مسیر زندگیش عوض می شه و برای اولین بار توی زندگیش عشق رو تجربه می کنه! داستان از اونجایی شروع می شه که آراد بعد از اینکه…

دانلود رمان دختر بسیجی | اسما مومنی

 

این رمان به درخواست نویسنده حذف شد.

 

📚 نام کتاب: دختر بسیجی

 

📚 نویسنده: اسما مومنی

 

📚 ژانر: #رمان_ایرانی #عاشقانه  #طنز

 

📚 خلاصه:

بانوی بسیجی بر عکس اسمش در باره‌ی آراد! پسری پولدار و بی بند و باره که زندگیش رو صرف خوش گذرونی و کارش کرده ولی از یه جایی به بعد با ورود آرام دختری ساده و مغرور و در عین حال پایبند به اعتقادات! به زندگی آراد مسیر زندگیش عوض می شه و برای اولین بار توی زندگیش عشق رو تجربه می کنه!

داستان از اونجایی شروع می شه که آراد بعد از اینکه از مسافرت بر می گرده می بینه در غیاب او پدرش برای شرکتشون نیروی جدید استخدام کرده و یکی از این نیروها آرامه که آراد و دوستش پرهام، چشم دیدنش رو ندارن و می خوان هر جور که شده و بدون اینکه پدر آراد که صاحب شرکته چیزی در این مورد بفهمه او رو اخراج کنن و وانمود کنن آرام رو به خاطر کم کاری و نا واردیش اخراج کردن!