کتابز

http://ketabzz.ir/

دانلود رمان شمشیر سفید | Afsa

📚 نام کتاب: شمشیر سفید   📚 نویسنده: Afsa   📚 ژانر: #رمان_ایرانی #عاشقانه #فانتزی   📚 خلاصه: ندارد  📖 قسمتی از رمان: یک دختر چهارده ساله است. همه میگویند چون نحس و بدشگون است کسی اورا به فرزندخواندگی نخواهد گرفت. موهایی عجیب غریب دارد. مردم اینجا آنچنان هم خرافاتی نیستند. نه، او زیادی عجیب غریب است. بلکه برایش بهتر است که در پرورشگاه باقی بماند. خیلی ساکت و آرام است. وقتی به چشمانش نگاه میکنی، دریای عمیق و ژرفی میبینی که از ترس غرق شدن درآن، زود چشم هایت را از آن دو گوی سیمین…

دانلود رمان شمشیر سفید | Afsa

📚 نام کتاب: شمشیر سفید

 

📚 نویسنده: Afsa

 

📚 ژانر: #رمان_ایرانی #عاشقانه #فانتزی

 

📚 خلاصه: ندارد

 

📖 قسمتی از رمان:

یک دختر چهارده ساله است. همه میگویند چون نحس و بدشگون است کسی اورا به فرزندخواندگی نخواهد گرفت. موهایی عجیب غریب دارد. مردم اینجا آنچنان هم خرافاتی نیستند. نه، او زیادی عجیب غریب است. بلکه برایش بهتر است که در پرورشگاه باقی بماند. خیلی ساکت و آرام است. وقتی به چشمانش نگاه میکنی، دریای عمیق و ژرفی میبینی که از ترس غرق شدن درآن، زود چشم هایت را از آن دو گوی سیمین میگیری.

گیسوانش، ترکیبی از سه رنگ مشکی، نقره ای و سفید هستند. شاید به نظر جوان بیاید ولی موهایش خیلی زود سپید شده. از همان کودکی. وقتی نوزادی یک ساله بود.

به شدت به دنیای فانتزی علاقه دارد و عاشق عروسک های باربی است. انیمیشن های جدید و جذاب را با علاقه دنبال میکند، روحیاتش لطیف و شکننده است! هر از چند گاهی از من میخواهد ناخن هایش را لاک بزنم. دلم برایش میسوزد. ولی هروقت میخواهم بهش محبت کنم مرا پس میزند. از ترحم متنفر است! چرایش را نمیدانم.

وقتی فهمیدم از تاریکی میترسد...