کتابز

http://ketabzz.ir/

دانلود رمان قضاوت ظالمانه | باران ستاک

📚 نام کتاب: قضاوت ظالمانه   📚 نام نویسنده: باران ستاک (سمیرا ایرتوند)   📚 ژانر: #رمان_ایرانی #عاشقانه   📚 خلاصه: در مورد  زندگی سخت و طاقت فرسای بین یک زن و مرد هست که زندگی آنان تا آستانه جدایی پیش میره اما در آخرین لحظات …  📖 قسمتی از متن رمان:   دستمال دستم را محکم روی زمین فشار میدهم.برق سرامیکهای سفید راضی ام نکرده. تمام قدرتم را به مچ دستانم تقدیم میکنم و زمین را می سابم، لعنتی تمیز شو…برقش چشمانم را میزند اما چرا تمیز نمیشود؟دستمال را به گوشه ای…

دانلود رمان  قضاوت ظالمانه | باران ستاک

📚 نام کتاب: قضاوت ظالمانه

 

📚 نام نویسنده: باران ستاک (سمیرا ایرتوند)

 

📚 ژانر: #رمان_ایرانی #عاشقانه

 

📚 خلاصه:

در مورد  زندگی سخت و طاقت فرسای بین یک زن و مرد هست که زندگی آنان تا آستانه جدایی پیش میره اما در آخرین لحظات …

 

📖 قسمتی از متن رمان:

 

دستمال دستم را محکم روی زمین فشار میدهم.برق سرامیکهای سفید راضی ام نکرده.

تمام قدرتم را به مچ دستانم تقدیم میکنم و زمین را می سابم، لعنتی تمیز شو…برقش چشمانم را میزند اما چرا تمیز نمیشود؟دستمال را به گوشه ای پرت میکنم واز سر خشم از سر بدبختی فریاد میزنم .من بلد نیستم خانه را تمیز کنم؟ بلد نیستم غذای خوب درست کنم؟زنانگی بلد نیستم؟ من از زنانگی دور شده ام ؟

نگاهم را دور تادور خانه میچرخانم اینجا خانه ی من است.از جا بلند میشوم و روی دانه دانه مبلهای وسط پذیرایی می نشینم.غم لحظه ای رخت بسته ..می خندم.بلند می خندم، ان زمان که پر از گرمای زندگی بودم،چه شوقی داشتم برای خرید مبلها دستی به روی قهوه ای تیره اش میکشم.عاشق این رنگ بودم.