کدستان

کتابز

http://ketabzz.ir/

کتابز - 3

سایت «کتابز» با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی ایجاد شده است. در این سایت، کتاب های متنوع خارجی و ایرانی در ژانرهای عاشقانه، فانتزی، تاریخی و... وجود دارد.

دانلود رمان سویل جلد 1 و 2 | صبا.ت

📚 نام کتاب: سویل

📚 نویسنده: صبا.ت (صبا ترک)

📚 مجموعه: جلد 1

📚 خلاصه:

عماد ، مردی سی و چند ساله ‌است که تموم زندگیش رو به نفرت از زنها گذرونده و به سخت گیر و وسواسی بودن  معروفه! اما حالا طی یک اتفاق ، سویل رو پیدا می کنه.

 سویلی که یک دختر ربوده شده و شکنجه دیده ست ، اما هنوز امید به زندگی بهتر داره تا بتونه جهنم گذشته رو با بهشت ساخته شده توسط عماد تغییر بده سویل دختری که در کودکی دزدیده می شود و مورد شکنجه و آزار فردی روانی قرار میگیرد که در روزهای انتهایی زندگی توسط عماد بکتاش یک پزشک و یک مستر(ارباب) پیدا میشود.

ادامه / دانلود
دانلود رمان قصر متروکه خون آشام 2جلدی | مریم دغاغله

📚 نام کتاب: قصر متروکه خون آشام

📚 مجموعه: جلد 1


📚 نویسنده: مریم دغاغله

📚 تعداد صفحات: 112


📚 خلاصه:

آلیس زن جادوگریست که برای محافظت از دخترش "ماریا" در برابر "جی" سرگروه گرگینه ها، او را به دوست خون آشام و قدیمیاش "ربکا" میسپارد؛ ربکا او را به قصر متروکه ای میبرد که در واقع پناهگاه خون آشام هاست. ماریا در آنجا با حکمران سنگدل قصر آشنا میشود و ناخواسته اتفاقاتی بین آنها میافتد که این خود آغاز ماجراست...

ادامه / دانلود
دانلود رمان باران ماه مرداد | کار گروهی

📚 نام کتاب: باران ماه مرداد (سرآشپز زندگی من)


📚 نویسنده: gandom و zari dokht

📚 منبع: negahdl.com

📚 تعداد صفحات: 252


📚 خلاصه:

گاهی با یک شروع ساده می‌توان پایانی خوش را به ارمغان آورد، حال می‌خواهد آن آغاز با یک تصمیم بزرگ یا کوچک باشد.
داستان درباره‌ی دختری است که با توجه به علاقه و هدف مهم زندگی‌اش، آشپزی، تصمیمی می‌گیرد که دورانی عجیب به زندگیش بدهد و همان تصمیم او را وارد بازی‌هایی می‌کند؛ بازی‌های خطرناکی که رنگ و بوی حقیقت دارند.

ادامه / دانلود
دانلود رمان عشق زمینی | سمانه پناهی

📚 نام کتاب: عشق زمینی


📚 نویسنده: سمانه پناهی

📚 منبع: Caffetakroman

📚 تعداد صفحات: 1087


📚 خلاصه:

دختری عادی که بی خبر است  قدرت های مخفی درونش . در کودکی تبعید شده به زمین . حال با رفتن به سمت بدی هویتش لو میرود و از دنیای خورشید بدنبالش می آیند ولی او اسیر عشق پسری زمینی شده است.

ادامه / دانلود
دانلود رمان میراث خون آشام | SUKY98

📚 نام کتاب: میراث خون آشام


📚 نویسنده: SUKY98 (غزال فروزنده)

📚 تعداد صفحات: 80


📚 خلاصه:

اگر عاشق کسی باشی که شکارچی توست .کسی که تقاص حیران آتشی که بر جانش افتاده را در خشکاندن ریشه ی قلب ها میداند .کسی که جام زهر را با افسونگری در کام حیات میریزد .کسی که سایه ی آن مرگ را به همراه می آورد .کسی که در قلبش جز سوز سرد زمستانی چیزی نیست. چه میکردی؟؟

ادامه / دانلود

جلد ششم

مجموعه دختر آلفا

جلد سوم

مجموعه کیرا هادسون(فرشتگان مرده)