کتابز

http://ketabzz.ir/

کالین هوور

کالین هوور

دانلود رمان عشق زشت | کالین هوور

📚 نام کتاب: عشق زشت

 

📚 نام نویسنده: کالین هوور

 

📚 مترجم: شبنم

 

📚 ژانر: #رمان_خارجی #عاشقانه

 

📚 خلاصه: وقتی تیت کالینز برای اولین بار خلبان مایلز آرچر رو می بینه ، خودش هم میدونه که عشق در یک نگاهی در کار نیست. اون دو تا حتی تا مرز دوست صدا کردن هم دیگه هم جلو نمیرن. تنها حس مشترک بین این دو ، کشش بی حد و اندازه نسبت به همدیگه س. جلوتر که میرن ، مشخص میشه یه نقطه ی اشتراک دیگه هم در کاره : مایلز نمیخواد عاشق بشه و تیت فرصتی برای عاشقی نداره ! مایلز شرطی داره برای ادامه دادن رابطه شون : از گذشته چیزی نپرس … انتظار آینده ای نداشته باش … 

ادامه / دانلود
دانلود رمان هرگز هرگز | کالین هوور و تارین فیشر

📚 نام کتاب: هرگز هرگز

 

📚 نام نویسنده: کالین هوور و تارین فیشر

 

📚 مجموعه: هرگز هرگز

 

📚 ژانر: #رمان_خارجی #عاشقانه

 

📚 مترجم: روژین.م و آراسته، سارا،اورانوس و فاطمه

 

📚 خلاصه:

چارلی واین‌وود و سیلاس نش، از زمانی که یاد گرفتند راه بروند، بهترین دوست هم بودند. از سن چهارده‌سالگی عاشق هم شدند. اما از امروز صبح... کاملاً با یکدیگر غریبه هستند. اولین خاطرات‌شان، اولین دعوایشان و اولین لحظه‌ای که عاشق یکدیگر شدند... همه‌چیز را فراموش کرده‌اند. چارلیز و سیلاس باید باهم پرده از اتفاقی که برایشان افتاده است بردارند و دلیلش را بفهمند؛ اما هرچه بیشتر پیش می‌روند و بیشتر در مورد خوشان می‌فهمند... بیشتر برایشان این سؤال پیش می‌آید که چرا از همان ابتدا، رابطه‌شان را باهم شروع کردند؟

چارلی هرکاری می‌کند تا فراموش کند و سیلاس هرکاری می‌کند تا به‌یاد آورد...

ادامه / دانلود
دانلود رمان نومید | کالین هوور

📚 نام کتاب: نومید

 

📚 نام نویسنده: کالین هوور

 

📚 مجموعه: نومید جلد اول

 

📚 ژانر: #رمان_خارجی #عاشقانه

 

📚 خلاصه:

گاهی اوقات کشف حقیقت میتونه شما رو ناامیدتر از باور کردن دروغ ها بکنه.

این همون چیزیه که اسکای هفده ساله پس از ملاقات با دین هولدر متوجه میشه.مردی با شهرت‌و توانایی های غیرقابل انکار در برابر رقبای خودش. یه غریبه که احساساتی در اونو بیدار کرده که هرگز فکر نمی کرده داشته باشه.اون وحشت می کنه همه اونو تنها در یک برخورد اسیر کردن، و چیزی درمورد  احساسات اون باعث میشه جرقه ای در خاطرات  گذشته اش زده بشه.خاطرات دفن شده ای که آرزو می کرد فقط دفن شده باقی بمونند.اسکای تلاش می کنه تا اونو دور نگه داره و بدونه که چیزی جز یه دردسر نیست، اما هولدر اصرار داره که همه چیزو درباره اون بدونه.نهایتا پس از این تعقیب و گریزها، اسکای  به زودی می فهمه که هولدر اصلاً  اون کسی نیست که ادعا می کرد.و وقتی  نهایتا اسرار اون فاش میشن، همه زندگی اسکای برای همیشه تغییر میکنه.

ادامه / دانلود
دانلود رمان بسته شده | کالین هوور

📚 نام کتاب: بسته شده

 

📚 نام نویسنده: کالین هوور

  

📚 ژانر: #رمان_خارجی #عاشقانه

 

📚 خلاصه:

مرگ ناهنگام پدر لیکن باعث شد که لیکن ۱۸ ساله را مجبور کند تا برای برادر و مادرش سنگ صبور باشد. ظاهراً به نظر می رسید که از این اتفاق، لیکن محکم و انعطاف پذیر شده است، اما درون او ، از یاس و ناامیدی پر شده بود.

در این زمان ویل کوپر وارد زندگی او می شود. جوان ۲۱ ساله ی جذابی که در همسایگی آن ها زندگی می کند. از لحظه ی آشنایی آن ها، ویل و لیکن وارد یک رابطه ی احساسی می شوند، و ویل امید را در دل لیکن زنده می کند. رفت و آمد های روزانه برای آن ها دردآور می شود طوری که هر لحظه درگیر این موضوع می شوند که یک تعادلی را بین احساسات خود برقرار کنند فقط به این خاطر که بتوانند در کنار هم بمانند، و در این میان رازی وجود دارد که آن ها را از هم جدا می کند…

ادامه / دانلود
تلگرام