کتابز

http://ketabzz.ir/

رمان فانتزی

رمان فانتزی

دانلود رمان به دنبال اسکای جلد اول | جاس استرلینگ

📚 نام کتاب: به دنبال اسکای

 

📚 نویسنده: جاس استرلینگ

 

📚 مترجم: نجلا محقق

 

📚 مجموعه: بندیکت ها جلد اول

 

📚 ژانر: #رمان_خارجی #عاشقانه  #فانتزی

 

📚 خلاصه:

اسكاي، دختری انگليسي، بعد از ورود به مدرسه‌ي آمريكاي جديدش با پسر دردسرسازي به نام 'زد' ملاقات مي‌كند و نمي‌تواند فكر او را از سرش بيرون كند. 'زد' در افكارش با او حرف مي‌زند. ذهن او را مي‌خواند. او پسري است كه اسكاي مي‌تواند او را تا آخر عمر دوست داشته باشد.  سايه‌هاي سياهي در گذشته‌ي اسكاي وجود داشته است ولي ماجراي شيطاني جديد آينده او را تهديد مي‌كند. او بايد با تاريكي رو در رو شود، حتي اگر به اين معني است كه قلب خود را از دست بدهد. آيا اسكاي قدرت دارد توانايي‌هاي خود را بپذيرد و آنقدر شجاع باشد كه با سرنوشت خود مبارزه كند يا نيروهاي شيطاني گذشته‌ي او مانع از اين مي‌شوند كه به قدرت حقيقي‌اش دست يابد؟

ادامه / دانلود
دانلود رمان افسانه ی تیارانا | Lord of Fear

📚 نام کتاب: افسانه ی تیارانا

 

📚 نویسنده: Lord of Fear

 

📚 ژانر: #رمان_ایرانی   #فانتزی

 

📚 خلاصه:

همه ی ما میدونیم که افسانه ها واقعیت ندارن…

 قصه های تخیلی هم واقعی نیستن…اما تیارانا اصرار داره که موجودات ماوراءالطبیعه هم میتونن وجود داشته باشن…تیارانا تمامی قصه های فانتزی رو بلده…همیشه تصورش اینه که میتونه ملکه ی سرزمین آب ها بشه….جنگل های روشن رو تحت سلطه داشته باشه و با آسمون آبی حرف بزنه…..در اعماق قلبش تصور میکنه که روزی عاشق پرنسی قدبلند و چهار شانه میشه و اون ها تا ابد خوشبخت زندگی میکنن….

تیارانا حتی با اینکه میدونه آوردن اسمش بر زبان ها هم ممنوعه باز هم ،گاهی در گوشه ای از ذهنش حس میکنه که توانایی مقابله با لرد سایه ها رو هم داره…..همه فکر میکنن که تیارانا فقط یک دختر ساده ی در حال بلوغ اما حتی خود تیارانا هم نمی دونه که قراره در روز تولد ۱۸ سالگیش ،تمامی تخیلاتش واقعی بشن...!

ادامه / دانلود
دانلود رمان روزگار یک ساحره | کارولین مک کلاگ

📚 نام کتاب: روزگار یک ساحره

 

📚 نویسنده: کارولین مک کلاگ

 

📚 مترجم: کیارش شفیعیان

 

📚 مجموعه: جادوگر جلد 1

 

📚 ژانر: #رمان_خارجی  #عاشقانه  #فانتزی

 

📚 خلاصه:

تامسین توی یه مدرسه شبانه روزی به دور از خانواده اش زندگی می کنه خانواده ای که همشون  جادوگرند, حتی پسر دایی و دختر دایی ها هم موهبت مخصوص به خود شون رو دارند  به استثنای تامسین و با اینکه مادربزرگش موقع تولدش این پیشگویی رو در موردش انجام داده که  اون یکی از نیرومندترینها خواهد بود  . اما با این همه تامسین هیچ موهبتی نداره پس خودش را مجزا از خانواده اش می دونه . تا اینکه پروفسوری جوان اونو با خواهر بسیار با استعدادش رووینا اشتباه می گیره و تامسین موافقت می کنه تا ارث خانوادگی این پروفسور  رو براش پیدا کنه غافل از اینکه …

ادامه / دانلود
دانلود رمان گرگینه ها نمی گریند | هدر دیویس

📚 نام کتاب: گرگینه ها نمی گریند

 

📚 نویسنده: هدر دیویس

 

📚 مجموعه: گرگینه ها نمی‌گریند جلد اول

 

📚 مترجم: حمید یکتا، کیارش شفیعیان

 

📚 ژانر: #رمان_خارجی  #فانتزی  #گرگینه  #عاشقانه

 

📚 خلاصه:

در ابتدای کتاب با شلبی آشنا می شیم که با پدر شیمی دان ثروتمند و نامادریش زندگی می کنه، و قراره تابستون برای اصلاح رفتارش به یه کمپ فرستاده بشه، ولی خوشبختانه شلبی حق انتخاب داره و به کمپی می ره که خودش انتخاب کرده و در کمپ با آستین پل که پسر یه ستاره راک افسانه ای هست آشنا می شه اما ….

ادامه / دانلود
دانلود مجموعه رمان لیانا | زهرا باقری

📚 نام کتاب: لیانا

 

📚 نویسنده: زهرا باقری (zahra bagheri)

 

📚 مجموعه: لیانا جلد اول

 

📚 ژانر: #رمان_ایرانی  #عاشقانه  #فانتزی

 

منبع: نگاه دانلود

 

📚 خلاصه:

داستان دختری به نام لیانا که توسط ملکه‌ی سرزمینش، به عنوان جانشینش انتخاب می‌شود. دختری که برگزیده می‌شود تا با درخشش و پاکی‌اش ناجی سرزمینش باشد؛ اما غافل از آن‌که که او با پذیرفتن آن عنوان، بذر کینه را در دل شخصی می‌کارد که فرمانروایی را حقی می‌داند که از او سلب شده است.

ادامه / دانلود
دانلود مجموعه کتاب کارآموز رنجر | جان فلانگن

📚 نام کتاب: ویرانه‌های گُرلان

 

📚 مجموعه: کارآموز رنجر جلد اول

 

📚 نویسنده: جان فلانگن | #جان_فلانگن

 

📚 مترجم: Pioneer

 

📚 ژانر: #رمان_خارجی #ماجراجویی  #فانتزی #تاریخی

 

📚خلاصه:

ویل پسر بچه یتیم در سالروز پانزده سالگی آماده می‌شه تا همراه پنج دوست خود در مراسمی شرکت کند که آینده آن‌ها را رقم می‌زند. درست زمانی که از داشتن کاری در قلعه برای آینده خود ناامید می‌شود توسط رنجری به نام هلت به عنوان کارآموز انتخاب شده در زندگی به عنوان یک رنجر درگیر مشکلاتی می‌شود که داستان‌های کتاب را رقم می‌زند.

ادامه / دانلود
دانلود رمان سفیر کبیر | س. فتحی

📚 نام کتاب: قدرت ذهن

 

نویسنده: س. فتحی

 

📚 مجموعه: سفیر کبیر جلد اول

 

ژانر: #رمان_ایرانی   #فانتزی

 

خلاصه:

آن هنگام که آخرین پیشگویی اولین پیشگو به حقیقت می‌پیوندد. سرنوشت تغییر می‌کند و دروازه‌‏های ‏آینده به روی محارم بسته می‌شوند. حقیقتی تلخ شکل می‌گیرد، و حقیقت تازه می‌شود. در آن دم که خود را در دنیایی ناشناخته می‌بیند، دنیایی پر از شگفتی و خیال که در آن هر کاری ممکن است، به واسطه قدرتی ناخواسته، قدرتی را می‌دزدد. در آن دم، تقدیر همگان عوض می‌شود؛ سیاهی از اعماق بیدار و...

ادامه / دانلود
دانلود رمان شب مهمانی از soroosh-007

📚 نام کتاب: شب مهمانی

📚 نویسنده: soroosh-007

📚 منبع: negahdl

📚 تعداد صفحات: 149


📚 خلاصه:
نامه ناشناسی به خانه نریمان فرستاده می شه . این نامه او را به یک مهمانی بزرگ دعوت می کنه . اما وقتی به این جشن می ره، می فهمه که همه چیز اونطوری که فکرش رو می کرد نیست و … 

ادامه / دانلود
دانلود رمان اشتیاق | تریسی ولف

📚 نام کتاب: اشتیاق

📚 مجموعه: جلد 1

📚 نویسنده: تریسی ولف

📚 مترجم: زهرا غلامی

📚 منبع: romansara

📚 تعداد صفحات: 1048


📚 خلاصه:

تمام دنیای من، با وارد شدن به اون مدرسه‌ی لعنتی تغییر کرده. هیچی سر جای خودش نیست؛ حتی دانش‌آموزاش هم عجیبن؛ انگار فقط من یه انسان فانی‌ام! یه انسان فانی، میون نیمه‌خداها، هیولاها و از همه مهم‌تر، خون‌آشاما…
هنوز نمی‌دونم به کدوم دسته تعلق دارم و اصلاً به جایی تعلق دارم یا نه. فقط یه‌چیز رو می‌دونم… “تنها چیزی که هم‌کلاسی‌هامو توی یه گروه قرار می‌ده، نفرتشون از منه!”
و بعد، میون اون فصل سرد، جکسون وگا وارد زندگی‌م می‌شه. خون‌آشامی با رازهای کشنده و مهلک که صدها سال مسکوت نگهشون داشته؛ پسری، بدون هیچ احساس خاصی! چیزی لابه‌لای رفتارهاش، منو به خودش جذب می‌کنه،
اما مهم‌ترین سوال این‌جاست که نکنه من فقط یه طعمه باشم؟!

ادامه / دانلود
دانلود رمان آندلس | مهدیه محتاجی

📚 نام کتاب: آندلس

📚 مجموعه: جلد 1

📚 نویسنده: مهدیه محتاجی

📚 منبع: Roman98

📚 تعداد صفحات: 166


📚 خلاصه:

دختری که وارد دنیای عجیبی میشه؛ زندگی هایی که به وجود اون بستگی دارند و سرزمینی که صد سال منتظر مونده . حقایقِ تلخی که به زودی آشکار خواهند شد و زندگی دخترک را تغییر خواهند داد!

ادامه / دانلود
تلگرام