کتابز

http://ketabzz.ir/

علمی تخیلی

علمی تخیلی

دانلود رمان نیکیتا | الهام الف

📚 نام کتاب: نیکیتا


📚 نویسنده: الهام الف (REDMOON333)


📚 خلاصه:

دکتر پژمان یک پژوهشگر است که در زمینه هوش مصنوعی افتخارات زیادی کسب کرده است و با ساختن ربات های هوشمند بسیار مورد توجه قرار گرفته است ، دکتر پژمان در زمان دانشجویی به دختری زیبا به نام نیکا دل می بندد ولی نیکا در یک سانحه رانندگی می میرد. در طی سالهای بعد دکتر پژمان در فکر این است که نیکا را دوباره به دنیا بازگرداند بنابراین تصمیم به ساخت ربات پیشرفته ای می گیرد . بارها شکست می خورد ولی موفق می شود ربات انسان نمایی بسازد. دکتر پژمان اسم این ربات را نیکیتا می گذارد و سعی می کند روزش را با او بگذراند. نیکیتا چهره ای شبیه نیکا دارد و یادبودی از عشق گذشته دکتر است...

ادامه / دانلود
دانلود رمان فرا کرونا | مریم براتی

📚 نام کتاب: فرا کرونا


📚 نویسنده: مریم براتی (Maria.B)


📚 ژانر: #رمان_ایرانی #فانتزی #علمی_تخیلی #داستان_کوتاه


📚 منبع: novel98.ir


📚 خلاصه:

دقیقا وضعیت الان رو توصیف میکنه( ویروس کرونا و قرنطینه) و  دختری که طی برخورد با یک انرژی خورشیدی قدرت هایی به دست میاره و  یکی شون این هست که خونش درمانگره! و با همین خون خودش این بیماری رو طی یک سری اتفاقات درمان می کنه.

ادامه / دانلود
دانلود رمان خوکای احساسی | کار گروهی
📚 نام کتاب: خوکای احساسی
 
📚 نویسنده: زهرا رئیسی (zahrataraneh) و yalda95
 
📚 ژانر: #رمان_ایرانی #ترسناک  #ماجراجویی  #علمی_تخیلی
 
📚 خلاصه:
آندره از طرف کمپانی مسئولیت پیدا کرده که به زمین بیاد و لوب گیجگاهی مغز دختری به اسم سارا رو برای کمپانی ارسال کنه.
ادامه / دانلود
دانلود رمان آرتمیس فاول: فرمول سری | فاطمه دشتی

📚 نام کتاب: آرتمیس فاول: فرمول سری

 

📚 نویسنده: فاطمه دشتی (Fatemeh-D)

 

📚 ژانر: #رمان_ایرانی #فانتزی #علمی_تخیلی  #فن_فیکشن

 

منبع: negahdl.com

 

📚 خلاصه:

سامسونتی در دست دارد. سامسونتی که محتوای آن، آینده را به کوله‌ی شوم گذشته پیوند می‌زند و هم ‌اکنون جن و پری‌ها چه می‌دانند از فردی که پشت پرده نشسته و با پوزخندی، تلاش آرتمیس را نظاره می‌کند؟ او می‌داند! رستاخیزی به پا خواهد خاست! رستاخیزی که در آن، خدای بازی، او خواهد بود!

ادامه / دانلود
دانلود مجموعه کتاب های مسابقات عطش | سوزان کالینز

📚 نام کتاب: عطش مبارزه

 

📚 نویسنده: سوزان کالینز

 

📚 مترجمین: ماني، شبنم سعادت

 

📚 مجموعه: مسابقات عطش جلد 1

 

📚 ژانر: #رمان_خارجی  #عاشقانه  #علمی_تخیلی  #ماجراجویی

 

منبع: دوران اژدها

 

📚 خلاصه:
داستان به ماجرای دختری شانزده ساله به نام کتنیس اِوِردین می‌پردازد. وی در دنیایی پسارستاخیزی زندگی می‌کند که در آن حکومتی مقتدر به نام کاپیتول (Capitol) پس از چندین فاجعه برخاسته‌است. در این کتاب “مسابقات عطش مبارزه” به رقابت‌هایی بین ۲۴ نفر (۱۲ پسر و ۱۲ دختر ۱۲ تا ۱۸ ساله) گفته می‌شود که هر سال به صورت یک رویداد زنده تلویزیونی در تمام مناطق دوازده گانه کشور پانم پخش می‌شود. در این مسابقات حکومت پلید و دیکتاتور کاپیتول هر ساله یک پسر و یک دختر را از هر یک از دوازده ناحیه زیر سلطه‌ی خود با قرعه برمی‌گزیند و پس از آنکه این ۲۴ نفر در صحنه‌ی نبرد با یکدیگر روبرو شدند، در آخر تنها فردی که زنده بماند، برنده مسابقه اعلام می‌شود.

ادامه / دانلود
دانلود رمان قیام سرخ | پیرس براون

📚 نام کتاب: قیام سرخ

 

📚 مجموعه: قیام سرخ جلد 1

 

📚 نویسنده: پیرس براون

 

📚 ژانر: #رمان_خارجی  #فانتزی #علمی_تخیلی  #ماجراجویی  #عاشقانه 

 

منبع: سایت بوک پیج

 

📚 خلاصه:

هفتصد سال از زمانی که انسان‌ها دیگر سیارات را مستعمره خود کردند، می‌گذرد. دررو ۱۶ ساله و از طبقه قرمز(سرخ) است، او یکی از معدن کارانی است که در زیر سطح مریخ به عنوان بخشی از تلاش‌های انسانی برای تغییر سطح سیاره و قابل سکونت کردن آن، به سختی فعالیت می‌کند. اما دررو که به خاطر فداکاری همسر دوست داشتنی‌اش، ائو تحریک شده است، وقتی به خیانت طبقه حاکم یا طلایی‌ها پی می‌برد، توسط سازمانی مخفی به نام پسران آرس، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

قیافه‌اش تغییر می‌کند و بدنش بهبود می‌یابد، و به دررو مأموریت می‌دهند تا به دنیای طلایی‌ها نفوذ کند، به قدرت برسد و جامعه را از درون ویران کند. اما به همان اندازه که ورود به انستیتو، جایی که طلایی‌های جوان و منتخب آموزش می‌بییند، چالش برانگیز است، دررو متوجه می‌شود که بازی‌های جنگ آنان بیشتر از آنچه تصورش را می‌کرده است، خشن و مرگبار هستند.

ادامه / دانلود
دانلود رمان دربند | ریتا استرادلینگ

📚 نام کتاب: دربند

 

نویسنده: ریتا استرادلینگ

 

مترجم: حانیه.ع

 

ژانر: #رمان_خارجی  #عاشقانه  #علمی_تخیلی

 

خلاصه:
پدر آلین مرد بدی نیست. او یک نابغه و مخترع است اما وقتی برای ساخت ربات "رز" دستمزد گرفت، آلین می دانست که گرفتن پول اشتباه است. رز همانند انسان رفتار می کند و دقیقا شبیه آلین است اما گاهی هم اشتباه می کند. آلین برای نجات دادن پدرش از حکم پنج ساله ی زندان،جای رز را می گیرد و با خورشید خداحافظی می کند.برای زندگی به برجی می رود که هیچ انسانی اجازه ی ورود به آن را ندارد و زندانی مردی می شود که هیچ انسانی اجازه ی ملاقات با او را ندارد تا می آید این زندگی اجباری دروغین را باور کند،دچار سرنوشتی می شود که در آن کمپانی عجیب و دور افتاده در کمینش نشسته بود...

 

ادامه / دانلود
دانلود رمان دنیای جدیدی خلق می شود | mehran

📚 نام کتاب: دنیای جدیدی خلق می شود

 

نویسنده: mehran

 

ژانر: #رمان_ایرانی #علمی_تخیلی  #ترسناک  #معمایی

 

خلاصه: کاوه مرد افسرده‌ای است که به تنهایی زندگی می‌کند. با گذشت زمان، اشخاصی که او می‌شناسد، به نوبت ناپدید می‌شوند و قسمت‌های گوناگون شهری که داخل آن مستقل است، تغییرات چشم‌گیری می‌کند. سرانجام، کاوه در یک دنیا جدید، خود را تنها انسان کره زمین می‌بیند، اما…

ادامه / دانلود
تلگرام