کتابز

http://ketabzz.ir/

ریچل گیبسون

ریچل گیبسون

دانلود رمان سر تا پا دردسر | ریچل گیبسون

📚 نام کتاب: سر تا پا دردسر

 

📚 نویسنده: ریچل گیبسون

 

📚 مترجم: نیلوفر نامور

 

📚 مجموعه: تیم هاکی چینوکس جلد پنجم

 

📚 ژانر: #رمان_خارجی #عاشقانه

 

📚 خلاصه:

دردسر... چلسی راس یک بازیگر شکست خورده بود. بزرگتریل نقشی که در آن بازی کرده بود نقش یک دختر زیبای مرده بود. اما ترک هالیوود برای دستیار شخصی یک بازیکن مشهور هاکی شدن میتواند احمقانه ترین کاری که در عمرش کرده باشد.دردسر بیشتر…روزهای اوج ستاره ی مصدوم هاکی مارک برسلر به پایان رسیده بود. این پسر بد عضلانی حداقل میتوانست با دختر قد کوتاه و به طرز تعجب آوری با موهای نیمه صورتی که تیم سیاتل چینوک او را به عنوان دستیار شخصی مارک استخدام کرده بود متمدنانه برخورد کند. اگر چلسی به پول این کار نیاز نداشت با حداکثر سرعتی که میتوانست از دنیای این مرد عوضی فرار میکرد.دردسر بزرگ… چلسی میتوانست با بداخلاقی ها و رفتار بد مارک کنار بیاید. تنها مشکل کشش قرمز و گرمی بود که بینشان بود. و وقتی پسر بد داستان شروع به نرم شدن با او کرد چلسی فهمید که وقت تلافیست…اما نمیدانست چه افکار پردردسری در ذهن مارک است.

ادامه / دانلود
دانلود رمان عشق حقیقی و دردسرهای بعدی | ریچل گیبسون

📚 نام کتاب: عشق حقیقی و دردسرهای بعدی

 

📚 نویسنده: ریچل گیبسون

 

📚 مترجم: لیلی

 

📚 مجموعه: تیم هاکی چینوکس جلد چهارم

 

📚 ژانر: #رمان_خارجی #عاشقانه

 

📚خلاصه:
داستان درباره فیث رقاصه سابق و مالک فعلی تیم هاکی روی یخ است. او قصد اثبات خود و دور شدن از گذشته شرم آور خود را دارد. در این گیر و دار بین تای ساواج کاپیتان مغرور که جز پیروزی در مسابقات هدف دیگری ندارد و فیث مالک تیم علاقه ای شکل می گیرد که می تواند آینده کاری هر دو را به خطر اندازد.

ادامه / دانلود
دانلود رمان خوبی هایش را ببین | ریچل گیبسون

📚 نام کتاب: خوبی هایش را ببین

 

📚 نویسنده: ریچل گیبسون

 

📚 مترجم: نیلوفر نامور

 

📚 مجموعه: تیم هاکی چینوکس جلد دوم

 

📚 ژانر: #رمان_خارجی #عاشقانه

 

📚 خلاصه:

داستان در مورد جین یه مقاله نویس مجله سیاتل تایمزه که داستانای بزرگسال و عاشقونه می نویسه . یه روز صاحب کارش به دلایلی بهش پیشنهاد میده به عنوان خبرنگار ورزشی تیم هاکی سیاتل چینوک رو پوشش خبری بده و اونا رو در طول سفراشون همراهی کنه در حالی که اون هیچی از هاکی سر در نمیاره. همه ی بازیکنا از اینکه یه خبرنگار، از اونم بدتر یه زن قراره باهاشون همسفر بشه خیلی ناراحت و عصبانی میشن اما صاحب تیم اونا رو مجبور می کنه قبول کنن. در این بین همه ی بازیکنان سعی دارن با اذیتا و بی توجهیشون اونو از شغلش منصرف کنن.

خصوصا لجبازی ها و کل کلای جین و دروازه بان تیم به اسم لوک که…

ادامه / دانلود
تلگرام